O nas
Dlaczego my?

Firma nasza jest generalnym wykonawcą inwestycji w segmencie komercyjnym.

Spółkę Menas założyliśmy w 2010 roku, opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży budowlanej, a w szczególności w instalacjach elektrycznych oraz klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Doświadczenie, wykonane realizacje oraz grono stałych Klientów sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym i szybko rozwijającym się partnerem na rynku budowlanym.
KFC

KFC

Pizza Hut

Pizza Hut

STARBUCKS

STARBUCKS

Gastronomia

Specjalizujemy się w budownictwie o przeznaczeniu handlowo-usługowym, a w szczególności gastronomicznym. Rygorystyczne przepisy sprawiają, że gastronomia jest wymagającą branżą. Doskonale znamy jej specyfikę i z powodzeniem prowadzimy całość inwestycji – od projektu do pierwszego hamburgera.

Zaufanie

Rzetelność, elastyczność i terminowość – to podstawy działania naszej firmy. Jednakże same słowa nie każdego mogą przekonać. O tym, że warto współpracować z naszą firmą świadczą dotychczasowe realizacje oraz stale powiększająca się liczba nowych inwestycji. Pozyskaliśmy zaufanie najbardziej wymagających Klientów.

Rozwój

Zrealizowane dotychczas projekty pozwoliły nam zdobyć doświadczenie oraz przyniosły ogromną satysfakcję. Ale nie stoimy w miejscu - rozwijamy się, pozyskujemy nowych Klientów i poszukujemy solidnych partnerów, dla których jakość wykonywanych usług i terminowość to najważniejsze wartości.