Realizacje
Zobacz nasze przykładowe realizacje

KFC (Struga w Szczecinie)

(remont obiektu)
Z początkiem października, po generalnym remoncie, ponownie została otwarta w Szczecinie wiodąca restauracja KFC w Polsce. Po raz kolejny inwestor zaufam nam powierzając wykonanie prac remontowych.
Informacje prasowe na temat realizacji:
Po 15 latach funkcjonowania restauracji KFC przy ulicy Struga 18 gruntowny remont przeszła cała kuchnia, zaplecze oraz system wydawania zamówionych potraw zmotoryzowanym - Drive Thru. Dodatkowo, miejsce przyrządzania dań zostało wyposażone w nowoczesny pięciopozycyjny stół oraz powiększoną ladę grzewczą, dzięki czemu ostatni etap ich przygotowywania może być obserwowany przez gości restauracji. W trosce o jak najlepszą jakość obsługi renowacji poddana została również cała linia produkcyjna.
„Na klientów KFC Struga czeka również odmieniona sala konsumpcyjna, którą wyróżnia przygotowany według nowego konceptu design z charakterystycznymi dla KFC odręcznie pisanymi na ścianach sentencjami dotyczącymi Colonela Sandersa i jego sekretnej receptury." - mówi Adriana Krzos, manager KFC Struga. „Mimo że restauracja funkcjonuje dopiero kilka dni, usłyszeliśmy już wiele pozytywnych komentarzy od naszych gości. Wszyscy zgodnie twierdzą, że restauracja prezentuje się imponująco i po prostu pięknie!" - dodaje. Nowoczesne, przestronne wnętrze restauracji zostało podzielone na strefy, dostosowane do różnych potrzeb klientów. Goście odnajdą tam zarówno komfortowe loże, wysokie krzesła barowe, a także okrągłe stoliki z wygodnymi fotelami.
Szczecin to ważne miejsce na mapie inwestycyjnej KFC. To właśnie w tym mieście, w Bramie Portowej, w 1995 roku, powstała pierwsza restauracja tej sieci w Polsce. Od tego czasu w Szczecinie otwierane są kolejne lokale KFC, a miłośników panierowanych kurczaków wciąż przybywa. W ubiegłym miesiącu w Galerii Kaskada otwarty został kolejny, dziewiąty już lokal KFC w mieście.
KFC Struga to restauracja wyjątkowa. Wyróżnia ją nie tylko doskonała lokalizacja - tuż przy wyjeździe z miasta na wschód i na południe, ale i zaangażowanie w sprawy lokalnych społeczności. Dzięki odpowiednio dostosowanej linii produkcyjnej, w nowej restauracji mogą być zatrudniane osoby niepełnosprawne - dotychczas znalazło tu już pracę 10 osób głuchoniemych.
W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 140 restauracji KFC.
źródło: Horecanet.pl, 19.10.2011

KFC (Struga w Szczecinie) - galeria